Zrubový profil

Ponúkame vám zrubový obklad v AB kvalite ktorý splňuje vysoké nároky klientov na dokonalý povrch a štruktúru. Zrubový obklad vyrábame z dôkladne vysušeného smrekového dreva, ktoré je známe svojou dlhou životnosťou a vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným podmienka. 
So zrubovým obkladom získa váš dom alebo chata neopakovateľný vzhľad. Vďaka veľkovýrobe vám vieme poskytnúť najlepšie ceny zrubového obkladu na našom trhu.


SEVERSKÝ SMREK ROZMER (HxŠ) mm I.TRIEDA DĹŽKA/m
Zrubový profil      
23 x 100 - 140 8.50 € od 3 do 5m
30 x 140 - 190 12.50 € od 3 do 5m

Čo Vám ponúkame - dovoz a objednávky

■ Zaoberáme sa výrobou, predajom a rozvozom terasovej podlahy ktorá sa konštrukčne skladá z terasových dosiek, ktoré sa používajú na prekrytie terás, chodníkov alebo okolo bazénov.

■ Zaoberáme sa výrobou, predajom a rozvozom obkladov z dreva, t.j. tatranského a zrubového profilu so vzorom perodrážky na interiérový obklad stien, schodov, podkrovných častí a exteriérového podbitia striech, obkladu altánkov alebo plotov.

■ Zaoberáme sa výrobou, predajom a rozvozom drevenej podlahy, t.j. dlážkovice určenej na pokrývanie podlahových častí v interiéroch, takzvaným palubovým spôsobom.

■ Ponúkame všetky potrebné krycie profilové lišty, ktoré sa používajú ako montážne ukončovacie lišty pri montáži obkladu a pokládke dlážkovice.

■ Ďalej v našej ponuke nájdete drevené hranoly, ktoré sa používajú na zhotovenie montážnych podkladových roštov pri pokládke dlážkovice.

■ Výrobky ponúkame s kvalitne vysušeného a povrchovo upraveného reziva - smrek, červený smrek a borovica v rôznych rozmeroch hrúbok, šírok a dĺžok. Naše produkty sú ekologické materiály vhodné aj pre alergikov so širokým využitím v interiéroch a exteriéroch s možnosťou povrchovej úpravy lakovaním alebo natieraním.

■ Garantujeme, že pri objednaní 1. triedy Vám bude od nás skutočne dodaná 1. trieda!

■ Neúčtujeme pero a drážku, platíte iba za skutočné m2! Ponúkame vysokú kvalitu za rozumné ceny.


■ poskytujeme každodenný rozvoz vlastným vozovým parkom - 7 dní v týždni na celom území Slovenska,

■ dodávku u nás objednaného tovaru realizujeme maximálne do 3 dní, kde vám budeme vopred volať,

■ objednávky môžete realizovať zavolaním na naše tel. čísla a to aj počas víkendu alebo nám zanechajte správu,

■ tovar ponúkame za bezkonkurenčné ceny a dodanie je skutočne rýchle.

■ Ponúkame Vám drevenú terasovú podlahu vyrobenú z červeného smreku, ktorá sa konštrukčne skladá z terasových dosiek. Jedná sa o exteriérovú masívnu drevenú podlahu. Terasové dosky sú vhodné na prekrytie terás, chodníkov alebo okolo bazénov.

Ponukové menu

Terasové dosky
Tatranský profil
Zrubový profil
Dlážkovica
Krycie lišty
Montážne hranoly

Kontakt

Drevovýroba:
Obchodné oddelenie:
p. Šimon Chorvát
TEL: 0905/ 644-644
TEL: 0904/ 644-644
TEL: 0905/ 593-234
Email:
tatranec.obchod@gmail.com
 
Sídlo spoločnosti:
LEMON trade, s.r.o.
ul. Družstevná 849
027 43 Nižná IČO:50 753 673
DIČ:SK2120469230
Otváracie hodiny:
Pon - Pia: 8.00 - 17.00